Перший заступник міського голови Серій Тищенко провів виїзну нараду із метою перевірки ходу робіт зі встановлення нових дитячих майданчиків у зонах відпочинку міста Черкаси. Їх відкриття заплановано до Дня міста у парку «Сосновий Бір» та «Долині троянд».

Разом із керівником КП «Дирекція парків» Сергієм Рубаном, його заступником Владиславом Юрченком та представниками підрядних організацій, Сергій Олександрович ознайомився із темпами підготовки та проведення монтажних робіт на об’єктах.

До слова, ці дитячі майданчики були подаровані місту ПРАТ «Черкаське Хімволокно» ВП «Черкаська ТЕЦ».

На разі, у «Долині троянд» завершено укладання основи під майданчик, а до кінця тижня вже розпочнуть збирання споруд і конструкцій. В той же час, у парку «Сосновий Бір» підготовчі роботи завершені повністю і вже проводять монтування споруд дитячого майданчика.

– У нас залишилось не так багато часу, тож маємо пришвидшити темпи встановлення дитячих майданчиків. Я особисто буду тримати на контролі це питання. До свята ми маємо завершити підготовку і закінчити всі роботи із благоустрою зон відпочинку для наших містян, – наголосив Серій Тищенко, звертаючись до підрядників пришвидшити хід робіт.

blank

blank

blank

blank