Перший заступник міського голови Серій Тищенко провів нараду щодо перебігу робіт із реконструкції скверу «Юність». У ній взяли участь представники КП «Дирекція парків» та виконавці робіт.

Під час наради обговорили, що вже зроблено, і які роботи ще належить виконати. Наразі у сквері на завершальному етапі перебуває озеленення, облаштовані тротуарною плиткою прогулянкові зони, встановлені сучасні світлодіодні ліхтарі, побудований фонтан з підсвіткою і фільтрацією води та місточком, встановлені опори для навісів.

blank

Натомість ще необхідно встановити лавочки (яких тут буде 36), смітники, завершити озеленення, закінчити облаштування басейну фонтану та перевірити його роботу, встановити накриття для пергол.

«Сквер «Юність» розташований у самому серці Черкас. На завершення робіт із нетерпінням чекають усі черкасці. Тому ми маємо закінчити усі роботи із реконструкції до Дня міста, який відзначатимемо 18 вересня. Переконаний, що оновлений сквер стане улюбленим місцем відпочинку як жителів, так і гостей міста», – підкреслив перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко.

blank