За процесуального керівництва прокурорів Черкаської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно місцевої жительки, яка шляхом вчинення шахрайських дій заволоділа чужими коштами (ч.ч. 1, 2, 3 ст. 190 КК України).

За даними слідства, 27-річна жінка створила так званий кол-центр на території одного із сіл Черкаського району та здійснювала телефонні дзвінки, представляючись працівницею банку.

 У ході розмови вона вводила людей в оману та шляхом вчинення незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки і мережі Інтернет отримувала кошти, які потерпілі перераховували на банківські рахунки, вказані шахрайкою.

Таким чином вона ошукала більш ніж 24 особи та заволоділа грошовими коштами потерпілих з різних регіонів України на суму понад 600 000 гривень.

На цей час жінка перебуває під цілодобовим домашнім арештом.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.