Майже 18 млн грн виплатили ще 8 агропідприємствам на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства у рамках урядової грантової програми єРобота з підтримки малого та середнього бізнесу.

Загалом від початку 2023 року 95-ти господарствам виплачено майже 361 млн грн державної підтримки. Зокрема, 285,7 млн грн отримало 81 агропідприємство на розвиток проекту “Свій сад”, ще понад 75,2 млн грн отримали 14 господарств  на реалізацію проекту “Своя теплиця”.

З початку дії програми наразі вже виплачено майже 410 млн грн 104 суб’єктам господарювання. З них для розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства 88 отримувачів отримали понад 320,7 млн грн. Для розвитку тепличного господарствата 16 отримувачам гранту виплачено 89,3 млн грн.

Повністю виплатили гранти 64 господарствам на розвиток проекту “Свій сад” і 13 господарствам на розвиток проекту “Своя теплиця”.

Довідково. Урядова грантова програма передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг – можливість для кожного бажаючого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками «Своя справа»,  «Свій сад», «Своя теплиця», «Новий рівень».

За інформацією Міністерства АПП України