У громадській приймальні на Шевченка 307 ажіотаж: щодня майже тисяча жителів міста звертається за переоформленням документів для житлової субсидії. Повідомляють у Департаменті смоціальної політики Черкаської міської ради.

За словами заступника директора департаменту Катерини Бінусової, вони утворилися через зміни в порядку призначення житлової субсидії. Через останні зміни до законодавства, що вступили в силу на початку місяця, ряд громадян, які хочуть отримувати субсидії, повинні заново подати документи для перепризначення субсидій.

Фахівці департаменту роблять все можливе для прийому всіх бажаючих. Протягом останніх тижнів щоденний прийом громадян сягає близько 800-900 осіб.

Для більш якісного прийому громадян фахівці працюють за зміненим графіком, обідня перерва з 13 до 14 на обслуговуванні громадян – відсутня. В Громадській приймальні працює електронна черга.

Близько 65 тисяч домогосподарств з понад 280 тисяч населення станом на 1 травня отримували субсидії в м.Черкасах.

Щоб підтвердити право на отримання субсидії, черкащани можуть звертатися лише в департамент соціальної політики, що на Шевченка, 307