“Перш за все хочу сказати – свято останнього дзвоника ніхто відміняти не буде і не збирається. Наша мета – убезпечити дітей під час проведення заходів, а також переглянути концепцію проведення “лінійок” і подібних заходів.” – повідомив на “Фейсбуці” очільник департаменту освіти Черкаської міської ради Сергій Воронов.

“Власне, на нараді із директорами шкіл ми обговорили це питання, запропонували всіляко обмежити в часі проведення таких лінійок. Діти часто стоять на сонці, слухаючи палкі промови “тьоть і дядь”, які раз на рік приходять у заклад, аби довести, що не забувають про діток. Очевидно, що викоренити такі процеси, все одно, неможливо, тож ми пропонуємо хоча б оптимізувати сценарії, аби свято дітей було саме для дітей.

Окрім того є пропозиція не залучати класи, які до останнього дзвоника не мають безпосереднього відношення і просто стоять для галочки. Це такі, як наприклад молодші, – 5-6-7… Кожен заклад може запропонувати свою концепцію свята і свій погляд на його проведення. Це пропоную зробити в обговорені з батьками. Тож, те, як буде проходити свято, безпосередньо залежить від того чи іншого закладу. Наша ж мета унеможливити можливі надзвичайні ситуації.

Тому окрім всього Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради буде звертатись до всіх правоохоронних органів, а також ДСНС з проханням співпраці та взаємодопомоги під час проведення масштабних свят!” – зазначив Воронов.