Депутат ВР Антон Яценко заплатив депутатам від фракції “Слуга народу” по 25 тисяч євро за саботаж антикорупційного законопроекту, який погрожував його бізнесу. Про це в своєму Telegram -каналами пише журналістка Соня Кошкіна, передає UAportal.

За її словами, скандал з відмовою парламентаріїв від “Слуги народу” підтримати антикорупційний законопроект №2047-д дійсно пов’язаний з підкупом депутатів.

“Взяли. Не всі, але багато (частина” топила “за суто ідеологічних міркувань. Мають право – слід визнати)”, – говорить журналістка.

Як стверджує Кошкіна, Яценко нібито виділив по 30 тисяч євро на підкуп парламентаріїв, проте нардепи отримували лише 25 тисяч, бо ще 5 тисяч євро йшло посередникам.

Крім того, деяким молодим депутатам, запевняє журналістка, замість 25 тисяч євро давали всього 5.

“І вони ходили щасливі. Для них – космічні гроші. Ні за один корпоратив де-небудь під Х … по-Кукуєво стільки не заробиш”, – вважає журналістка.

Наостанок вона додала, що у Зеленського обурені “підлим вчинком” з боку депутатів від “Слуги народу”, підкресливши відсутність у президента не тільки конституційного, а й простої більшості у Верховній Раді.