Місцеві жителі скаржаться на непрофесіоналізм районних правоохоронців

Через жорстоке вбивство 62-річної жінки у Жашкові Черкаської області люди налякані і бояться пізно ввечері ходити містом. За інформацією джерел «Главкому» у правоохоронних органах, слідчі допитали «майже половину» жителів Жашкова, але досі конкретних підозрюваних у скоєнні злочину немає.Мешканці міста стверджують, що вбивство було скоєно з особливою жорсткістю, переповідають один одному шокуючі подробиці злочину. Начебто жінку спочатку зґвалтували, перерізали горло і порізали лице до невпізнанності. За свідченнями місцевих, працівники районної поліції спочатку почали затримувати місцевих п’яниць, потім відпускати. А вчора ввечері начебто затримали трьох молодих людей.
Варто визнати, що ні районна, ні обласна поліція майже три дні офіційно не повідомляла про злочин. І лише 11 травня головне управління Національної поліції в Черкаській області за запитом журналістів визнало сам факт убивства.

Джерело у правоохоронних органах визнає, що місцеві жителі, ще до трагедії неодноразово скаржилися в область на погану роботу поліції Жашківського району, а особливо на слідчих райвідділу. Джерело у черкаському главку підтвердило, що саме через непрофесіоналізм жашківських слідчих до міста після 9 травня було відправлено двох працівників слідчого управління Черкаської області і одного слідчого із сусіднього Уманського району. Саме вони тепер розслідують злочин.

За даними співрозмовника «Главкома» у поліції, зґвалтування жінки начебто не підтвердилося. У вбитої дійсно ножові поранення в шию, гематоми на лиці та багато синців на тілі. Конкретних підозрюваних досі немає.
Нагадаємо, у Жашкові Черкаської області пізно ввечері 8 травня сталося вбивство жінки.  Повідомлення про виявлення тіла потерпілої надійшло до поліції 9 травня близько 9:00 ранку. Слідчі встановили, що вбита жінка – 1956 року народження. Її тіло знайшли в одному з покинутих будинків з ознаками насильницької смерті.

Як зазначив у коментарі «Главкому» начальник сектору комунікації ГУНП в Черкаській області Дмитро Грищенко, за фактом злочину відкрито кримінальне провадження (стаття 115). Тіло направлено на судово-медичну експертизу. Також виконуються заходи зі встановлення особи, яка вчинила кримінальне правопорушення.

Нагадаємо, за інформацією місцевих жителів, жінка працювала у приватному стоматологічному кабінеті і в день вбивства пізно ввечері поверталась з роботи. По дорозі додому на неї був скоєний напад, від ножових поранень жінка померла. Місцеві стверджують, що вбиство було скоєно з особливою жорсткістю. Містяни переповідають один одному шокуючі подробиці злочину. Начебто над жінкою жорстко спочатку позбиткувались, а вже потім нанесли численні ножові поранення.