Колишній перший заступник секретаря РНБО та фігурант справи про розкрадання в Укроборонпромі Олег Гладковський керуватиме корпорацією “Богдан”.

ладковський фігурував у справі про розкрадання в Укроборонпромі.

“Гладковський після майже 5 років на держслужбі знову повернувся до керівництва корпорацією, засновником і кінцевим бенефіціаром якої він є. Буде курувати роботу імпортерських і дилерських підприємств, відповідати за стратегію автомобільних заводів у Луцьку та Черкасах”, – розповів прес-секретар корпорації Сергій Красуляпише“Інтерфакс-Україна”

Корпорацію “Богдан” створили у лютому 2005-го для виробництва транспортних засобів усіх типів. У рамках виконання інвестиційної програми побудували автомобільні заводи в Черкасах потужністю 120-150 тис. легкових автомобілів і Луцьку потужністю 6 тис. автобусів і тролейбусів на рік. 2014-го завод в Черкасах перепрофільований на випуск військової техніки.

2019-го до корпорації, крім 2-х заводів, входить імпортерський бізнес з автобрендів Hyundai, Haval, Great Wall, JAC, дилерський бізнес “Богдан-Автохолдинг” із торгово-сервісними підприємствами в усіх регіонах України.

4 березня п’ятий президент Порошенко звільнив Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони. Той нібито отримував відкат від постачання комлектуючих для літаків за завищеними цінами. Про це повідомляють журналісти “Наші гроші з Денисом Бігусом” у розслідуванні про розкрадання в оборонці.