Вже тиждень Черкащина обговорює майбутнього голову Черкаської ОДА, нардепа від “Слуг народу” Олександра Скічка, кандидатуру якого минулого тижня погодив Кабінет Міністрів. За часів Зеленського це вже буде четвертий губернатор області. І можливо, не останній за вказану президентську каденцію, адже сам Скічко зізнався в інтерв’ю “Страна.ua”, що для нього кабінет губернатора – трамплін для подальшого кар’єрного росту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Резонансне призначення і можливі перевибори: Черкащина обговорює кандидатуру майбутнього губернатора Скічка

На запитання журналіста щодо бажання стати міністром інфраструктури, оскільки на цю посаду Скічко нібито мітив ще минулого літа, нардеп відповів наступне:

“Я готовий підтвердити, що посада голови ОДА для мене – це щабель, який я буду використовувати, щоб рости і рухатися далі в кар’єрі. Сказати, що це буде посада міністра або якась інша, поки неможливо. Ніхто навіть не знає, скільки часу у мене буде на те, щоб показати результат в Черкаській області. Я хочу сказати одне – час покаже. Я зміг досить добре вникнути в сферу інфраструктури. Я півтора року займався вивченням інфраструктури в комітеті Верховної Ради. Завдяки цьому на сьогоднішній день я можу дискутувати з фахівцями, експертами, і мені не соромно за те, що я говорю. Для мене це дуже важливо – бути компетентним. Спочатку, коли я прийшов в Раду, перші два-три місяці я намагався не давати інтерв’ю, тому що у журналістів була задача запитати, що я знаю, а я відверто був готовий зізнатися, що я нічого не знаю. Я не роблю з себе людину, яка може говорити компетентно на усі теми від виборів в США до податкової реформи. Як на мене, кожен повинен відповідати за свою ділянку роботи”.

Додамо, що на посаді голови підкомітету із залізничного транспорту Скічко відзначився конфліктом з міністром інфраструктури Владиславом Криклієм. Нардеп і міністр розійшлися у думках про реформування і керівництво “Укрзалізниці”. Сам Криклій стверджував, що у Скічка “просто амбіція – бути міністром інфраструктури”.

Нагадаємо також, що днями дружина Олександра Скічка, донька мільярдера Леоніда Юрушева Єлизавета Юрушева розповіла в інтерв’ю журналістці Наталії Влащенко, що утримує фінансово свого чоловіка, бо офіційної його зарплати в майже 40 тис. грн, звичайно ж, не вистачає для їхньої сім’ї.