На сесії Смілянської міської ради член виконкому Віктор Овчаренко звернувся до юридичного відділу міськради, щоб юристи попрацювали і подали заяви до правоохоронних органів з метою розслідування та понесення відповідальності тими, хто зірвав і затягнув ремонт доріг у Смілі. Про це пише інтернет-видання smila-ua.

«Всім відомо, що проект на ремонт вулиці Соборна – від в’їзду у Смілу до школи-колегіуму №3 – був зроблений ще у 2017 році. 23 квітня цього року були виділені кошти на корегування цього проекту для співфінансування на 9 млн грн. Фахівці стверджують, що те коригування можна зробити за 3-4 дні, максимум за тиждень. Але чомусь приватний проектант, який сам же робив цей проект у минулому році, тепер затягнув цю справу на два місяці. Є підозри, що це робилося спеціально. Тому що під час корегування ним було зроблено кілька помилок, які державна експертиза не пропускала, повертала… і це все затягувало час.

Останні два тижні цей експерт не виходив на зв’язок, члени міськвиконкому вже хотіли їхати блокувати його кабінет. Склалося враження, що це все робилося навмисно. Ця людина має понести покарання. І юристи міської ради мають звернутися в суд. Затягування проектантом виконання своїх обов’язків – це теж склад злочину. Ми всі від цього постраждали. Потрібно, щоб винні несли відповідальність. Інакше безпорядок у нашому місті продовжуватиметься», – сказав Віктор Овчаренко.