На нарді з питань ЖКГ порушили проблему ремонту доріг у Смілі. Коли чужі підрядники роблять дороги, вони закатують в асфальт люки, решітки… покривають дорожню розмітку і не відновлюють її… Керівники провідних комунальних господарств почали висловлювати своє бачення та побажання до ремонтів доріг у місті. Пише Сміла.UA.

blank

Наприклад, щоб проектанти обов’язково враховували:
– підняття люків,
– підняття зливових решіток,
– відновлення дорожньої розмітки.

Щоб ці всі нюанси були передбачені в договорах і роботи не приймались, доки не будуть виконані всі пункти документів.

Міський голова, який був присутній на нараді, просто, як то кажуть, «прозрівав», від тої недолугості, з якою у нас ремонтуються дороги. Те, на що скаржились комунальники, це елементарні речі, які повинні без обговорень виконуватись підрядниками. Чому ж минулі роки за цим ніхто не слідкував? Хто проектував ремонт доріг? Хто несе відповідальність? – намагався з’ясувати Олексій Цибко.

Після палкої дискусії управлінню ЖКГ було дано доручення контролювати цю проблему.