Підозрюваних в організації викрадення та вбивстві корсунського журналіста Василя Сергієнка таки залишать під вартою. 21 листопада близько першої години ночі Соснівський районний суд міста Черкаси постановив скасувати 2-мільйонну свою ж заставу для підозрюваного в організації вбивства Вадима Мельника та тримати його у слідчому ізоляторі.

Нагадаємо, що минулої п’ятниці ця ж колегія суддів ухвалила безпрецедентне рішення – двох з чотирьох підозрюваних у звірячій розправі випустити з Черкаського СІЗО на свободу за грошову заставу у 2,8 мільйони гривень. 2 мільйони невідомі “благодійники” за Вадима Мельника одразу ж внесли.

Під час тривалого судового процесу активісти блокували виходи із СІЗО та навіть принесли під його стіни шибеницю, натякаючи, що готові влаштувати злочинцям народний суд. Потім під час судового засіданя підозрюваний Вадим Мельник почав вдавати передсмертний стан, конвульсії та напади невідомого захворювання. Проте, оскільки це вже не перша його симуляція, після огляду лікарем суд продовжив засідання.

Однак тут одіозний харківський адвокат обвинуваченого Олександр Шадрін (захищав у судах найвідоміших сепаратистів, зокрема тітушку «Топаза», мера Слов’янська Нелю Штепу та ін.) покинув свого клієнта і зник у невідомому для суду напрямку. Це змусило колегію суддів, як того вимагає законодавство, залучати державних адвокатів.

Зрозумівши безперспективність свого «зникнення», Шадрін заявив у поліцію про напад невідомих на його автомобіль, котрі, нібито, порізали колеса позашляховика. Також, очевидно, аби затягнути судовий процес, “хтось” викликав навіть вибухотехніків з собакою та „швидку” до нібито пошкодженого авто.

Зрештою Шадрін пізно вночі все таки вирішив повернутись у процес, але після відхиленого судом чергового його абсурдного клопотання про відвід секретарки суду, зачинився у вбиральні, де з кимось довго вів телефонні переговори. А потім, вийшовши, також, як і Мельник почав імітувати невідому хворобу, демонстративно «зомлівши» у холі Будинку Правосуддя.

Адвокат Олександр Шадрін аби зірвати судове засідання теж прикинувся мертвим. Черкаські лікарі не оцінили його акторський талант, і суд продовжився.

Медики швидкої допомоги проконтролювали тиск і кардіограму “пацієнта” і судовий розгляд продовжився. Нарешті пізньої ночі активісти, що чергували під судом, зустріли рішення про скасування застави театральними оваціями.

Вже у понеділок 26 листопада Соснівський суд скасував заставу у 800 тисяч і підозрюваному водію банди Віктору Горбенку, та також постановив тримати його разом з іншими членами угрупування в ізоляторі.