Стабілізаторами напруги називають спеціалізовані електронні та електротехнічні пристрої що забезпечують стабільні показники напруги у внутрішній мережі будинку або окремої ділянки електромережі житлового, комерційного приміщення. Бренд Quant пропонує якісні електронні стабілізатори які оснащені зручним керуванням, мають достатню захищеність від струму короткого замикання та інші позитивні користувацькі характеристики.

Як застосовують стабілізатори у будинку або офісному приміщенні?

Стабілізатори захищають від значних коливань струму що може бути значно вищим або нижчим від номінального показника – 220 В. Захист відбувається від:

  • перенавантажень, спричинених підключенням надмірного рівня споживання;
  • аварійних ситуацій в зовнішній електромережі, що є непередбачуваними;
  • регулярних пікових навантажень внаслідок відключень;
  • від наслідків виникнення аномально високих струмів у мережі внаслідок стихійних явищ –  гроза, шквальний вітер.

Саме тому стабілізатори забезпечують постійний рівень напруги який корисний для тривалого, безпечного використання побутових та комерційних пристроїв.

Як обрати стабілізатор напруги для будинку або офісу 

Для початку необхідно визначити активну потужність всіх пристроїв які будуть використовуватись у будинку з розрахунку їх у ватах. Такий розрахунок включатиме множення всіх показників у ВА на коефіцієнт потужності, що зазвичай у побутовій мережі має значення не більше 0,8. Тобто 1000 ВА – це реально 800 Вт потужності.

Далі треба скласти всі показники за допомогою арифметичної дії додавання.

До отриманої суми у ватах, треба додати ще 20-30% для резервування пікових навантажень. Ці показники дадуть активну потужність, що є більшою, ніж популярна в побутових пристроях вольтамперна характеристика. Саме на таку потужність і слід купувати стабілізатор.

Є інший варіант – якщо кількість пристроїв значна, тоді можна розділити паралельно влаштовані гілки електромережі на декілька стабілізаторів. Це дасть ще більшу стійкість системі, адже навіть при аварійному виході з ладу одного з вирівнювачів показників, інші стабілізатори продовжать свою роботу. Така схема приєднання найбільш зручна для великих двоповерхових будинків або комерційних офісів із великою кількістю енергоємного обладнання.

Обирайте правильний робочий діапазон напруги, що стабілізується

Важливо обрати стабілізатори зі значним робочим діапазоном напруги. Тоді за наявності занадто низького чи дуже високого показника напруги, система буде дієздатною і надійно захистить всі прилади, що є в мережі.

У більшості стабілізаторів бренду Quant, напруга може регулюватися у діапазоні від 90 В до 350 В за номінального показника в мережі 220 В. Таким чином за наявності незначних коливань, система зберігатиме стійкість і тривалий час пропонуватиме надійне енергоживлення без необхідності приєднання автономного джерела електричної енергії.