Більше тисячі черкащан 29 травня подали заяви для перерахунку субсидій, пише “ВІККА”. У департаменті соцполітики Черкаської міської ради зазначають, що працівники ледь витримають навантаження.

Черги на переоформлення субсидій під будівлею починають зростати з 6:30 ранку. Станом на 8 годину на бульварі Шевченка, 307 перебувало вже понад 100 громадян.

Станом на 17 годину 29 травня в громадській приймальні встановлено черговий рекорд – 1213 відвідувачів протягом одного дня.

“Існує і зворотня сторона медалі.  Працівники приходять на роботу раніше встановленого часу, працюють у власну обідню перерву, залишаються опісля завершення робочого дня о 17:15 та виходять у вихідні дні. Все це для того, щоб фізично опрацювати подані у попередні дні тисячі заяв містян”, – повідомляє у Facebook прес-служба департаменту соціальної політики.

Зазначимо, що субсидійний ажіотаж в Черкасах відбувається через чергові зміни “правил гри” від уряду, що внесено Постановою від 27.04.2018 № 329. Зазначеною Постановою в громадській приймальні працює електронна черга. Близько 65 тисяч домогосподарств з понад 280 тисяч населення станом на 1 травня отримували субсидії в м. Черкасах.

Щоб підтвердити право на отримання субсидії, черкащани можуть звертатися лише в департамент соціальної політики, що на Шевченка, 307.