Тальнівчанин Костянтин Кутвіцький звинувачує охоронця місцевого цукрозаводу в жорстокому побитті. Інцидент стався вночі, 30 червня, пише видання “Вісті Черкащини“.

– Мій батько саме приїхав з Польщі. Домівка батьків якраз неподалік від заводу, – розповідає Кутвіцький. – Ми з ним посиділи, випили по чарці. Я йти додому не захотів і вирішив прогулятися по мосту. Проходив повз нижню прохідну заводу. Там стояв якийсь чоловік і з кимось сварився по телефону. Підозрюю, він був нетверезим. Побачив мене й крикнув: «А ти чого тут лазиш?». Мене це обурило. Слово за слово й він почав мене бити.

Вирвавшись Костянтин викликав поліцію. Після цього зі знайомим поїхав в Умань, аби зняти побої.

– В мене зараз півобличчя немає, – скаржиться чоловік. – Добряче побите й розпухле. Я заяву написав. Той охоронець написав заяву на мене. Деякі зараз кажуть, що я потрапив на територію цукрозаводу. Навіть якби так і було, то він мене міг би просто вивести й викликати поліцію, а не бити.

За словами Кутвіцького, варта заводу нібито й раніше підіймала руку на інших тальнівчан.

Охоронець вже дав пояснення поліцейським. За його версією, Кутвіцький перебував на території підприємства.

– Постраждалий вночі нібито зайшов на територію заводу, після чого виникла сварка між ним та охоронцем, – коментує речник обласної поліції Дмитро Грищенко. – Останній наніс тілесні ушкодження. Кримінальне провадження відкрите за статтею 125.

Деталі сутички поліція ще буде з’ясовувати.  Якщо провину охоронця доведуть, йому загрожуватиме штраф або й обмеження волі до 2 років.