Святковий флешмоб, історичні музейні виставки та турніри – Тальнівщина відзначила 95 ювілей з дня створення району. Почесні нагороди тальнівчанам від області вручив заступник голови ОДА Ярослав Березань.

blank

Нині у районі успішно працюють сім великих підприємств знані в Україні, місцевий бізнес. Значний вклад роблять і сільгосппідприємства. Втім, відзначив заступник очільника області, найбільша цінність – це люди, які невтомно творять свій край. Саме їм, з нагоди 95-річчя району, посадовець вручив медалі за «Гордість Черкащини» та ювілейні відзнаки «Холодний Яр».

blank

– Вдячний кожному з вас за внесок у розбудову Черкащини, України, у захист нашої держави, – звернувся до тальнівчан Ярослав Березань. – Ви з гідністю пронесли крізь віки свою історію та зберігаєте її для наших нащадків. Волонтерський рух Тальнівщини – один з найсильніших в області. Все – завдяки спільній активній роботі підприємців, освітян, учасників бойових дій, які повернулися з АТО, та небайдужих жителів району. Маю тут безліч знайомих волонтерів, з якими неодноразово вже бував на передовій у наших захисників. Тож у цей ювілейний день мені приємно передавати відзнаки тим людям, які зараз є творцями історії свого краю й усієї Черкащини. Водночас вдячний керівництву району за налагоджену плідну співпрацю.

blank

Принагідно заступник голови Черкаської ОДА відвідав історичний музей у Тальному. Його у місті відкрили торік. До формування експозиції активно долучилася й громада району.

blank

За інформацією Черкаської ОДА.