Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко в інтерв’ю «Прочерку» розповів, як він розуміє транспортну реформу. На запитання журналіста, що заважає прискоренню транспортної реформи, пан Бондаренко відповів, що це – дуже складний процес.

– Надзвичайно складно. Хто лиш не займався цим питанням. Але Петро Кучер (директор КП «Черкасиелектротранс», – ред.) зараз взяв зобов’язання дослідити пасажиропотік, – зазначив міський голова.

Анатолій Бондаренко пояснив, що розуміє транспортну реформу не так, як автори деяких її проектів.

– Я поясню: багато хто розуміє транспорту реформу по-своєму – електронне табло, диспетчерська, зупинка з вай-фаєм. Я ж це розумію, як, насамперед, нову матеріально-технічну базу тролейбусного парку – екологічно чистого, комунального, доступного для всіх жителів, транспорту. Нові тролейбуси і нові автобуси – ось моя транспортна реформа. А яким чином платитиме громадянин, карткою чи живими грошима, це інше питання, – сказав міський голова.

Він також додав, що цього року місто планує придбати один тролейбус великої місткості. Наступного року, можливо, вдасться придбати більше.