За ініціативи Президента України три автівки швидкої допомоги класу «В» передали Черкаському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це повідомила речниця  центру екстреної  Ірина Назарок.

Ключі від нових автомобілів сьогодні на зустрічі керівництву Центру вручили Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов та голова комітету з питань охорони здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, який водночас є і радником Президента з питань медицини, Михайло Радуцький.

Ці автомобілі будуть направлені до Уманської, Смілянської та Черкаської станцій швидкої медичної допомоги.
Загалом наш Центр отримав уже 5 автівок швидкої допомоги в цьому році. Очікуємо ще один автомобіль для відділу реагування на надзвичайні ситуації та виїзної консультативної допомоги.

“Завдяки цим автомобілям, які обладнані за найкращими європейськими стандартами, ще більша кількість пацієнтів вчасно отримуватиме якісну медичну допомогу. До того ж, автівки облаштовані так, аби пацієнти перебували у максимально комфортних умовах”, – зазначає директор Цетру Ігор Фесун.