Заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар  інформує, що 400 тисяч гривень спортивна школа «Спартак» отримає для придбання необхідного обладнання, щоб облаштувати гімнастичну залу в приміщенні колишнього кінотеатру «Мир».
«Ми плануємо після затяжної реконструкції відкрити спортивну школу «Спартак» для занять вже до осені цього року. Тримаю на контролі хід робіт» – додав Юрій Ботнар.
120 тисяч гривень отримає спортивна школа №2, у якій зосереджено багато олімпійських видів спорту і яка виховала, між іншим, срібного призера Олімпіади з кульової стрільби Сергія Куліша. Кошти спрямовані на придбання спортивного інвентарю.
По 50 тисяч гривень отримають спортивні школи №1 та «Вулкан» на оновлення спортивного інвентарю. Стільки ж отримає Палац спорту «Будівельник» для встановлення конструкцій, що затінятимуть залу боксу, де тренуються вихованці спортшколи «Вікторія».
На реалізацію міської Програми підтримки фізичної культури і спорту з ініціативи свободівців виділено ще 300 тисяч гривень, з яких двісті – на проведення масштабного Черкаського спортивного фестивалю, який планують провести влітку 2018 року.
«Прикро, що довелося воювати за кожну гривню, що ми передбачаємо на спорт. Вважаю, що таким спекотним дискусіям мало б запобігти розроблення і ухвалення Стратегії розвитку Черкас з чітко регламентованими відсотковими частками на кожну галузь і сферу життєдіяльності міста,  – говорить Юрій Ботнар.