Історія, ніби в кримінальному фільмі, сталася учора пообіді в одній з багатоповерхівок Черкас, що по вулиці Хоменка, повідомляє прес-служба Патрульної поліції.

Літній чоловік вийшов на двір і почав ображати робітників, які виконували роботи зі встановлення вікон за те, що ті смітили.
Пересічні громадяни та мешканці будинку зробили старому зауваження, а натомість дід схопив рушницю.

Перелякані люди викликали поліцію проте, розлючений пенсіонер не випускав із рук рушницю і став погрожувати навіть патрульним, коли ті пішли за чоловіком до під`їзду.

76-річного черкасця затримали. Правоохоронці встановили, що зброя була споряджена двома патронами крім того, за попередньою інформацією, не є зареєстрованою.
Все вилучили слідчі Черкаського відділу поліції, які надалі займаються справою.

Відео надане очевидцями та викорастано зі службових нагрудних камер поліцейських.

У Черкасах патрульні затримали діда з рушницею, який погрожував людям

У Черкасах патрульні затримали діда з рушницею, який погрожував людям Історія, ніби в кримінальному фільмі, сталася сьогодні пообіді в одній з багатоповерхівок Черкас, що по вулиці Хоменка.Літній чоловік вийшов на двір і почав ображати робітників, які виконували роботи зі встановлення вікон за те, що ті смітили. Пересічні громадяни та мешканці будинку зробили старому зауваження, а натомість дід схопив рушницю. Перелякані люди викликали поліцію проте, розлючений пенсіонер не випускав із рук рушницю і став погрожувати навіть патрульним, коли ті пішли за чоловіком до під`їзду.76-річного черкасця затримали. Правоохоронці встановили, що зброя була споряджена двома патронами крім того, за попередньою інформацією, не є зареєстрованою. Все вилучили слідчі Черкаського відділу поліції, які надалі займаються справою.Відео надане очевидцями та викорастано зі службових нагрудних камер поліцейських.

Geplaatst door Патрульна поліція Черкаської області op Vrijdag 12 oktober 2018