У Черкасах дівчина впала в каналізаційний люк поблизу Річкового порту. Як наслідок — отримала синці та гематоми. Про це Суспільному повідомила постраждала Діана Завалко.

Дівчина розповіла, що прогулювалась ввечері вздовж Набережної, наступила на край кришки люка, він прокрутився та вдарив її по ногах:

“Це воно як крутилось, ще й по ногах дало, це якби дитина бігла й впала, то могли бути наслідки страшні. Це вже хтось дерево поклав, то на люк не наступиш”.

Ані до лікарів, ані до поліції дівчина не зверталась, та за порадою мами вирішила розповісти свою історію журналістам, аби запобігти потраплянню до люка дітей:

“Мама як взнала, як побачила синці, каже: треба щось робити, щось говорити. Це ж могла дитина бігти, це ж страшно”.

Визначити балансоутримувача люка одразу не вдалось. Керівник департаменту житлово-комунального комплексу Черкас Сергій Отрешко телефоном повідомив, що люк розташований на території комунального підприємства обласної ради і жодного відношення до міста не має. Втім, фахівці водоканалу виїхали на місце, аби убезпечити городян, розповів начальник дільниці водовідведення Олег Кравець:

“Виїхала бригада на обстеження, це не наша мережа, дуже схоже на відомчу мережу Укртелекому чи якогось зв’язку. Наші хлопці поставили дерев’яну заслінку і підв’язали попереджувальною стрічкою, надалі інформацію передали до міськвиконкому. З інформацією, фотографіями й описом усієї цієї пригоди”.

Акціонерному товариству “Укртелеком” цей люк також не належить, пояснив директор його черкаської філії Андрій Пустовойтенко:

“Там немає каналізації Укртелекому, у нас взагалі в тому місці немає каналізації. Ми готові прислати свого представника, щоб він був присутній і показав, де там є наша каналізація, а де нашої каналізації немає”.

Директор комунального підприємства управління по експлуатації будинку рад обласної ради і об’єктів комунальної власності Валерій Височин заперечує обслуговування будь-яких комунікацій своїм підприємством:

“Цей люк знаходиться при вході в пірс, люк в занедбаному стані, на балансі у нас нема люків і комунікацій, любі комунікації ми не обслуговуємо, тому це не наше питання і не наш люк”.