У п’ятницю, 18 серпня, на території шкільних стадіонів черкаських шкіл №28 та №34 люди могли переглянути фільми «Сторожова застава» та «Мирний – 21», повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Сотні містян різного віку прийшли на ці шкільні стадіони для сімейного перегляду українських кінофільмів. Для зручного та комфортного перегляду кінострічки на свіжому повітрі брали із собою ковдру, плед чи каремат.

Заступниця міського голови Анастасія Чубіна, керівництво департаменту освіти та гуманітарної політики і депутат міської ради Араік Мкртчян завітали в черкаську спеціалізовану школу № 28 ім.Т.Шевченка, де транслювали українське фентезі «Сторожова застава».

«До Дня Незалежності цього року вирішили провести заходи в різних мікрорайонах, аби охопити більшу аудиторію і водночас уникнути скупчення людей. Усі покази відбуваються на території навчальних закладів, де є укриття, тож у разі небезпеки всі зможуть перейти туди, – відзначила Анастасія Сергіївна. – Після перегляду можу з упевненістю сказати, що українському кінематографу є чим пишатися. Крім того, зараз надзвичайно великий попит і цікавість до всього українського та про Україну. Тому маємо гарну нагоду популяризувати все українське, що ми і робимо з метою патріотичного виховання наших дітей і молоді».

Наприкінці заходу з ініціативи Араіка Мкртчяна усіх глядачів пригостили морозивом.

Показ фільмів, запланований на 19 серпня в межах загальноміського проєкту «КіноПростоНеба» – скасували через трагічні події у Чернігові.