Чергові випадки затримання транспортних засобів, які перебували в розшуку, виявили працівники ТСЦ та фахівці експертної служби МВС Черкаської області. Цього разу в територіальних сервісних центрах МВС №7141 міста Черкаси та №7144 міста Корсунь-Шевченківський, повідомили у прес-службі РСЦ МВС в Черкаській області.

Так, 10 травня, до сервісного центру МВС обласного центру звернулася жителька Драбівського району для перереєстрації, в звязку з заміною двигуна, свого транспортного засобу марки DAEWOO LANOS. В ході перевірки наданих документів та ідентифікаційних номерів автівки, фахівцями ТСЦ було встановлено, що двигун автомобіля значиться в розшуку.

Про подію повідомлено відділ поліції ГУНП в Черкаській області.

Подібна неприємність чекала і на власницю ще одного «Ланоса», жительку Корсунь-Шевченківського району.

11 травня, 40-річна автовласниця звернулася до ТСЦ міста Корсунь-Шевченківський, щоб зареєструвати легковик DAEWOO LANOS, 2006 року випуску, який вона нещодавно купила. Однак, в процесі перевірки документів та самого автомобіля, працівники сервісного центру та експерти Черкаського НДЕКЦ МВС встановили, що автівка також перебуває в розшуку у міжнародній базі «Інтерпол». Про цей факт також було повідомлено до відділу поліції Черкаського ГУНП.

Зібрані матеріали та транспортні засоби передані до Черкаського відділу поліції для прийняття правомірного рішення.