Під час засідання виконавчого комітету внесли зміни до Програми сприяння залученню інвестицій та розвитку підприємництва у м.Черкаси на 2022-2026 роки. Інформує пресслужба міської ради.

Пропонується передбачити в бюджеті на 2023 рік кошти у сумі 10 млн.грн. для надання фінансової підтримки підприємцям. Наразі департаментом економіки та розвитку розробляється Положення про порядок компенсації представникам бізнесу витрат за придбані генератори. Також розглядається можливість щодо підтримки підприємців, які утримують укриття, з метою компенсації затрат на їх утримання.

«В умовах повномасштабної війни дуже важливо підтримувати наших підприємців, які створюють робочі міста та в цілому тримають економічний фронт України. Більше того – маємо всіма можливими шляхами збільшувати кількість місць, які працюватимуть для людей під час повної відсутності тепла та світла. Остаточне слово – за депутатами міської ради. Сподіваюся, що вони підтримають надання такої фінансової підтримки бізнесу, який працює в ці важкі часи», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.