Учора патрульних викликали на перехрестя бульвару Шевченка та вулиці Вербовецької. Там водію маршрутки зламали носа. З таким попереднім діагнозом потерпілого шпиталізували до 3-ї міської лікарні повідомляє патрульна поліція Черкаської області.

Сталося це тоді, коли керманич маршрутного транспортного засобу зупинився зробити зауваження пішоходам, які йшли через дорогу на заборонений сигнал світлофора
У той час до нього підійшов чоловік та вдарив у обличчя. 30-річного громадянина було затримано й доставлено до Черкаського відділу поліції. Від водія з кондуктором патрульні відібрали первинні матеріали справи та передали їх слідчим.

КОМЕНТАРІ