У зв’язку з проведення ремонтних робіт, тимчасово, на час поетапного виконання фрезерування дорожнього покриття та укладання асфальтобетону, буде заборонено рух транспортних засобів вулицею Гоголя між вул. Митницькою та вул. Святотроїцькою,  вулицею Припортовою між бульв. Шевченка та вул. Нижньою Горовою, вулицею Гагаріна між вул. Припортовою та вул. Сержанта Смірнова, вулицею Сержанта Смірнова між вул. Гагаріна та вул. Героїв Дніпра, до 8 травня 2019 року. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради, враховуючи звернення заступника директора приватного підприємства «Дорстрой» Віблого І.В.

У рішенні також доручено керівництву зазначеного підприємства встановити необхідні дорожні знаки та огородження, погоджені з управлінням патрульної поліції в Черкаській області.

Про хід ремонтних робіт на міських автошляхах інформує на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” міський голова Анатолій Бондаренко:

– Відповідні роботи вже  виконані на вулицях Ложешнікова (в районі Залізничного вокзалу), Різдвяна, Чигиринська (розворотне кільце на з-д “Аврора”), Одеська, Нижня Горова. Минулого тижня поточний ремонт розпочався по вулицях 30-років Перемоги, Руставі, Дахнівська, Гоголя та Пастерівська. Наступними на черзі – Корольова, Дахнівська, Припортова та Гетьмана Сагайдачного, які ремонтуватимуть з 15 до 22 квітня. Після цього – вулиці Кривалівську, Пастерівську, Припортову, Гетьмана Сагайдачного, де до кінця квітня заплановано завершити поточне ремонтування проїжджої частини.