Новий рік із нового життя. У Черкасах “під ялинку” народилися п’ятеро малюків. Кого більше – хлопчиків чи дівчаток – дивіться у сюжеті телеканалу ВІККА.
У Черкасах “під ялинку” народилися п’ятеро малюків (Відео)
04.01.2020 | 21:09
Новий рік із нового життя. У Черкасах “під ялинку” народилися п’ятеро малюків. Кого більше – хлопчиків чи дівчаток – дивіться у сюжеті телеканалу ВІККА.

КОМЕНТАРІ