У Черкасах, як і обіцялось раніше, працівники “Черкасиобленерго” розпочали відключати боржників від світла. Деякі містяни, до слова, спромоглися за три місяці поточного року заборгувати біля 10 тисяч гривень…

Боржник, що проживає на вулиці Різдвяна у Черкасах, заборгував 8 тисяч 931 гривню. Сьогодні будинок залишився без електропостачання.

“Як і повідомлялося заздалегідь на сайті ПАТ “Черкасиобленерго” про масові відключення боржників, як власне і “Черкасиобленерго”, так і нового підприємства “Черкасиенергозбут”. Споживач попереджається про дату відключення. При чому, мінімальної суми не існує, залишитися без світла можна навіть за борг у одну гривню. На фінансовий стан споживача також не звертаємо уваги, ми не є соціальними службами. Якщо фінансовий стан боржника тяжкий, він має сам звернутися для реструктуризації боргу або отримати субсидію”, – розповідає директор Черкаського міського РЕМу Вадим Трохимець.

За його словами, лише боржників у ПАТ “Черкасиобленерго”, тобто тих, що не розрахувалися за минулий рік, є в місті біля 8 тисяч.

“Це не найприємніша робота, але її виконувати доводиться частенько. Інколи виникають конфліктні ситуації, дехто з боржників поводиться неадекватно. Протягом останніх двох тижнів особисто я відключаю по 10 адрес у день”, – говорить електромонтер Станіслав Сорока.

Сьогодні в місті 27 нарядів працює на відключеннях з автовишками, окремо відбувається відключення поквартирне.

Для того, щоб відновити електропостажання потрібно звернутися до постачальника, оплатити борг, оплатити вартість повторного підключення. Повернення світла обійдеться споживчу від 300 до кількох тисяч гривень.