У ніч з 30 на 31 липня поліція спільно з громадськими активістами на вул. Благовісній виявила чоловіка, який на автомобілі з номерами донецької реєстрації рухався всупереч напрямку руху. Під час перевірки у водія виявили документи, видані терористичною організацією ДНР.

У коментарі «Про все», один з учасників події, активіст, ветеран АТО Олесь Осмоловський розповів, що він разом із правоохоронцями повертався з обшуку, де був понятим. Рухаючись по вулиці Благовісній, поліцейськими був зупинений автомобіль з донецькою реєстрацією, який рухався по зустрічній. Під час перевірки у водія було виявлено технічний паспорт на автомобіль, виданий ДНР.

– Водій помітно нервував, а в ході розмови з поліцією підтвердив, що підтримує діяльність ЛДНР, – розповів пан Осмоловський. – Він надав поліції нові права, новий паспорт і техпаспорт, виданий в “ДНР”. Що він робив в Черкасах, пояснити не зміг, весь час вигадував нові фантастичні історії.

Керівник сектору комунікацій ГУНП в Черкаській області Дмитро Грищенко підтвердив, що вчора в Черкасах дійсно затримали донеччанина-водія авто, котрий порушував правила дорожнього руху. Однак, яка його подальша доля, полісмен не повідомив.

З власних джерел «Про все» стало відомо, що наразі, за наявним фактом чоловіка опитують правоохоронці. За результатами – буде прийнято рішення згідно з чинним законодавством.