У соціальних мережах почали поширювати повідомлення про гастролерів з Одеси, які начебто приїхали в Черкаси і під приводом медиків, що обробляють квартири від коронавірусу, здійснюють пограбування.

“З Одеси в Черкаси прибула група молодиків. Під приводом медиків ходять по квартирах ніби обробляють від вірусу. Далі сльозогінний газ і чистять квартири. Сьогодні двох затримала поліція. Всього в Черкаси заїхало вісім пар таких псевдолікарів”, – йдеться у повідомленні.

 У коментарі “Zmi.ck.ua” речниця патрульної поліції Зоя Вовк зазначила, що жодних подібних затримань патрульною поліцією не здійснювалося.

“Таких фактів в Черкасах зафіксовано не було. До помешкань людей із обробкою від інфекції можуть приїхати тільки медики або рятувальники якщо для цього є якісь передумови. Інших варіантів бути не може”, – відзначила Зоя Вовк.

Водночас Нацполіція України просить жителів бути обачними та не відчиняти двері незнайомцям.

“Інтернетом шириться інформація, що група людей у спеціальних костюмах захисту може пропонувати продезінфікувати квартири та будинки. Під видом обробки приміщень зловмисники можуть потрапляти до житла та вчиняти злочини. Будьте пильними! У разі виникнення подібних ситуацій, одразу повідомляйте на лінію 102”, – йдеться у повідомленні.