8 та 9 вересня 2018 року у Черкасах відбудеться фестиваль вуличної їжі. Захід проходитиме у сквері за Будинком рад та по вулиці Хрещатик між вулицями Байди Вишневецького та Лазарєва. Відповідне рішення ухвалив черкаський міськвиконком.

Під час фестивалю заплановано проведення таких заходів:
• майстер-класи з бойових видів мистецтв, фітнесу та з образотворчого мистецтва (handmaid);
• ярмарок сувенірної продукції Черкащини та атракціони;
• Food Zone – реалізація відвідувачам фестивалю якісної вуличної їжі;
• в розважальній зоні плануються виступи декількох музичних гуртів.

Крім того, розглядається пропозиція щодо встановлення рекорду України з приготування найбільшої картопляної зрази, з залученням представників агенції «Рекорди України».

– Мета цього заходу – популяризувати у місті сучасний формат організації вуличного харчування та відійти від стереотипів про неякісне харчування поза домівкою. Адже вулична їжа у світі – це якісно, смачно, популярно. Фестиваль надасть можливість жителям та гостям міста відчути позитивну, небуденну атмосферу, цікаво провести вихідні, – говорить організатор фестивалю, директор КП «Черкаські ринки» Тарас Кібало.

Фестиваль планується провести без залучення бюджетних коштів. Окрім цього, організатори під час заходу хочуть провести благодійний аукціон.

Згідно з рішенням виконкому, рух транспортних засобів вулицею Хрещатик між вулицями Лазарєва та Байди Вишневецького буде заборонено з 18:00 год. 07 вересня до 22:00 год. 09 вересня 2018 року для підготовки та проведення фестивалю.