“MIFIDA – fashion day” цьогоріч вшосте об’єднав черкасців і гостей міста, які цікавляться модними тенденціями та одягом від українських дизайнерів. Територія дилерського центру “Newton” стала ефектною новою локацією для фешн-події.  Дизайнерські покази у автомобільних дилерських центрах – звична практика у сфері моди, тож цього року Черкаси долучилися до світових тенденцій. Подіум з ефектом віддзеркалення підсилював враження від показу, пише “in.ck.ua”

Дизайнер –  професія, яка потребує адреналіну для творчої діяльності. Підготовка і участь у модних показах активізує всі внутрішні ресурси. Як і для артиста, для дизайнера важливо бачити реакцію глядачів.

Модельному агентству “MIFIDA” вдалося вивести черкаський фешн на високий рівень: зал, освітлення, організація. Вийшло ефектніше, ніж у багатьох містах України.

Традиційно свої колекції представили дизайнери з Черкас та інших міст України. Глядачі мали можливість побачити колекції від Віктора Черкаського, Світлани Шамрай, Наталії Гур’євської, Вікторії Лювени, ТМ “ANT”, “Afrodita & Tori Touch”. Гостем “MIFIDA – fashion day” став Руслан Хвастов, український модельєр та художник по костюмах. Він продемонстрував свою колекцію “Куди приводять мрії” з незвичайними силуетами й яскравими та химерними образами.

-Цьогоріч нова локація дозволила втілити всі наші ідеї так, як цього хотілося. Шостий “MIFIDA – fashion day” особливо динамічний і насичений. Вперше у показі взяли учать дизайнери Віктор Антонов і Віктор Черкаський, – розповідає Ольга Баштовенко, організатор.