Заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Руслан Батир розповів, що з початку весняного періоду у Черкасах комунальні служби залучені до прибирання прибордюрної частини доріг від піску та землі, а також – прилеглих зелених зон.

За словами Руслана Анатолійовича, це  нині особливо актуально, оскільки після зимового утримання та обробки автошляхів обабіч доріг лишилось чимало бруду та сміття.

Так, з початку місяця у Черкасах  розчищені прибордюрні та проїжджі частини на  20 вулицях загальною протяжністю 45 кілометрів. Це, приміром, бульвар Шевченка, проспект Хіміків, вул. Грушевського, вул. Хрещатик, вул. Святотроїцька, вул.  Надпільна, вул. Благовісна,  вул. Чорновола, вул. Гагаріна, Замковий узвіз, вул. Одеська, вул. Волкова, вул. Смілянська, вул. Франка, вул. Дашковича,  вул. Сумгаїтська, вул. Дахнівська, вул. Канівська, вул. Менделеєва і вул. Козацька. Мова йде про ті ділянки доріг, де  зараз не  відбуваються ремонтні роботи.

– На цей момент наші комунальні служби прибирають  вулицю 30-річчя Перемоги. Для забезпечення оперативності та якості у подальшому плануємо залучати спеціалізовану  техніку для механічної очистки прибордюрної частини. Адже відповідна робота у постійному режимі триватиме й надалі, – наголосив Руслан Анатолійович.

blank

blank

blank

blank

blank

blank