21 жовтня у Черкасах відбулася зустріч керівників міста з представниками World Trade Center Association та «Української Бізнес Асоціації – UIBA». На якій представники міжнародних бізнес-асоціацій розповіли про те, як можна розробити довгостроковий стратегічний план соціально-економічного розвитку Черкас (на 10 і більше років), як залучити нових іноземних інвесторів та  підтримати мікро- та макро- бізнес.

Президент World Trade Center Kyiv Генрі Штеренберг зазначив, що перевагою Черкас є вигідне розташування у центрі України. Тому один з перспективних проектів, які можна і потрібно реалізувати – це запуск Черкаського аеропорту.

На думку представника World Trade Center Kyiv Бориса Трейгермана, головне завдання місцевої влади – генерувати цікаві ідеї і підвищувати рівень довіри до себе. Тоді в Україну, і зокрема, в Черкаси, буде приходити бізнес.

blank

Голова правління ГС «Українська Міжнародна Асоціація» Катерина Штеренберг зазначила, що проблемою багатьох представників місцевої влади в Україні є невміння працювати з донорами. Директор департаменту економіки і розвитку Ірина Удод погодилася, що й у Черкасах варто було б посилити цей напрямок.

Директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін зазначив, що нині, на жаль, спостерігається тенденція до того, що органи державної влади часто нехтують рішеннями органів місцевого самоврядування. На його думку, вплив органів місцевого самоврядування потрібно збільшувати.

blank

Генрі Штеренберг висловив думку, що для прийняття багатьох рішень на місцевому рівні потрібна політична воля. Як приклад, він навів рішення Анатолія Бондаренка щодо підтримки бізнесу, яке було ухвалене під час карантину.

Якщо Черкаси ухвалять рішення про співпрацю з World Trade Center Association, це буде закріплено окремим документом.

«Я думаю, ми налагодимо співпрацю. Це тільки початок великого шляху», – зазначив секретар міської ради Сергій Тищенко.