У Черкасах відбулися змагання за кубок з футзалу “Чемпіони по життю” на підтримку дітей з синдромом Дауна. Про це повідомила Суспільному голова правління благодійного фонду “Черкаси – чемпіони по життю” Анжела Котова.

За першість змагалися чотири футзальні колективи Черкащини: футзальний клуб “Черкасиобленерго”, ФК “МАЙФОН”, футбольний клуб “Карбон” та ООО “Цетус”. Перемогу вибороли гравці клубу “Черкасиобленерго”.
blank

За словами Анжели Котової, кожна з команд зробила благодійний внесок на користь дітей з синдромом Дауна: “Цей захід об’єднав усі команди заради доброї справи. Разом нам вдалося зібрати 30 000 гривень. Після турніру ці кошти передали благодійному фоду «Сонячні діти Черкащини»”.

Змагання відбулися у спорткомплексі “Сокіл” на “Черкаси-Арені”. На захід також запросили дітей з синдромом Дауна та їх батьків.

blank

blank

“Ця ідея виникла у нас із співзасновником “чемпіонів”, футболістом Богданом Кулиничем ще на Новий рік, коли ми відвідували “сонячних” дітей. Хотілося зробити для них такий захід, який був би і розвагою і допомогою”.

Турнір відвідали десять “сонячних” дітей, вони спостерігали за гравцями, перед фіналом грали з ними на полі і також отримали медалі.