18 квітня у сквері біля Соборної площі відбувся Науково-просвітницький іміджевий захід під назвою “Науковий пікнік Черкаського державного технологічного університету”, присвячений Дню університету, повідомляє “Вичерпно”.

Цього року Черкаський державний технологічний університет святкує 59-у річницю від дня створення. Це роки невпинного вдосконалення, щоденної самовідданої праці викладачів, студентів та співробітників навчального закладу.

Цього дня ЧДТУ подарував всім жителям Черкас свято духової музики. У самому сквері виступив «Зразковий дитячий духовий оркестр «Смига» Дубенської районної державної адміністрації під керівництвом Заслуженого працівника культури України Василя Гайдайчука. Цей унікальний музичний колектив, справжня перлина Рівненщини, завітав до Черкас завдяки організаційній підтримці «Ротарі Клуб Черкаси».

DSC09042

«Цього дня ми зібралися у середмісті Черкас, аби розповісти містянам про наш університет, про його переваги. Хочемо показати, що ЧДТУ «не пасе задніх», що гідний навчати дітей Черкаської області й не тільки», — звернувся вітальним словом до черкасців ректор ЧДТУ Олег Григор.

DSC09052

На науковому пікніку проводили виставки наукових досягнень та дослідів з хімії, фізики, біології під керівництвом викладачів ЧДТУ, майстер-класи з економічних та гуманітарних дисциплін, а також цікаві опитування та соціологічні дослідження.

Містяни мали змогу поспілкуватися з адміністрацією вишу, деканами, викладачами, співробітниками та студентами університету. Майбутні студенти та їхні батьки отримали вичерпну інформацію щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії, напрямів та спеціальностей, підготовка за якими здійснюється в ЧДТУ; дізналися про деталі навчального процесу, молодіжні проекти та дозвілля.

На захід завітали почесні гості: заступник міського голови міста Черкас Ігор Волошин; голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко, директор Департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов; заслужений журналіст України, кандидат політичних наук, директор Черкаської телерадіокомпанії «Ільдана» Михайло Калініченко, голова Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Василь Мельниченко.