У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка ляльок Дар’ї Жук “Wonderland”. Тут представлені 13 авторських ляльок, виконаних у авторській техніці за мотивами відомих казок. Всі представлені образи створені авторкою за власними ескізами, кожен елемент виконаний вручну, пише “Рідна Черкащина”.

Дар’я – випускниця кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.

blank

Захоплюватись лялькарством Дар’я почала ще з дитинства під час навчання у арт-студії. В університеті вдосконалила навички, виконавши у рамках кваліфікаційної роботи три ляльки за мотивами казки “Аліса у країні чудес” (вони також представлені на виставці).

blank

Далі — кілька років роботи над колекцією і ось вже ми можемо долучитись до фантазійного світу художниці. У роботах майстрині лялька — це не іграшка, а витвір мистецтва у кожній з яких свій характер, свої почуття та емоції.

У Художньому музеї відкрилась виставка ляльок «Країна чудес»

У Художньому музеї відкрилась перша персональна виставка майстрині Дар‘ї Жук під назваю «Країна чудес».Детальніше – https://youtu.be/gNH6tEDDGFo .

Posted by Телеканал Рось on 2018 m. gegužė 15 d.