Ситуація із створенням муніципального футбольного клубу дещо змінилася і зараз є актуальним питання створення саме спортивного клубу без переваги для якогось одного ігрового виду спорту. Річ у тім, що під одним клубом ми можемо об’єднати і футбольну, і волейбольну і інші команди міста із ігрових видів спорту. Про це Юрій Ботнар повідомив у інтерв’ю виданню «Черкаський спорт».
Заступник міського голови Черкас відповідає за спортивну галузь міста.
«Ми ведемо мову саме про спортивний клуб, а не лише футбольний. Ми розуміємо, що відтягувати нікуди, тож наступного тижня відбудеться розширена нарада з приводу цього питання. Також ми зберемо інформацію з Херсона, Франківська, Хмельницького та інших міст, де вже створено муніципальні клуби. Ми маємо врахувати всі ускладнення у цьому процесі. Маємо створити футбольну команду, що матиме важливіше значення, аніж мали «Славутич» та «Черкаський Дніпро». Новий клуб, насамперед, має виконувати функцію соціального ліфта для вихованців місцевих спортивних шкіл» – повідомив Юрій Ботнар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Черкаський Дніпро” не причетний до договірних матчів, – Володимир Лашкул

Зважаючи на крайні події в футбольному житті міста (скандальний останній матч між «Черкаським Дніпром» та ФК «Суми»), в інтерв’ю таки спілкувалися більше про цей ігровий вид спорту.
Свободівець повідомив, що розруховує на те, що вже влітку 2018 року футбольна команда «Дніпро» (Черкаси) стартує у чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд. Проте Юрій Ботнар не відкидає можливості для клубу грати в другій професіональній лізі.
«Наскільки мені відомо, для того щоб грати на професіональному рівні потрібно пройти певну атестацію. Але відомі і винятки із таких правил. Тож ми готові й на такий крок, якщо з’явиться спонсор, який вкладе кошти в муніципальний клуб» – додає заступник міського голови.