Із 10 вересня в Черкасах почне приймати відвідувачів сучасний соціальний коворкінг. Сьогодні ж відбулося його технічне відкриття.

Про це повідомляє “Zmi.ck.ua”.

За словами, заступниці міністра цифрової трансформації Валерії Іонан, відкриття коворкінгу відбувається за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та VISA, міської й обласної влади.

“У планах – зробити всі послуги онлайн та покрити всю Україну інтернетом. Сьогодні в нас відбувалося технічне відкриття коворкінгу в Черкасах. Технічне, тому що є ще деякі нюанси, які команді треба довести до ладу до 10 вересня. А з цього часу коворкінг буде вже відкритий для всіх”, – зауважила вона.

Тут кожен черкащанин зможе:

– безоплатно скористатися одним із 20 робочих місць для віддаленої роботи (за попереднім бронюванням);
– відвідувати освітні та бізнес-події (на вересень уже заплановано три великі конференції);
– користуватися швидкісним інтернетом;
– відпочити в лаунж-зоні.

Коворкінг розташований за адресою: бульв. Шевченка, 277. Працювати буде з 9:00 до 18:00 години з понеділка до п’ятниці. Забронювати можна місця за номером телефону, що є на сайті.

У коворкінгу будуть розташовані столи, а також тут є окрема кругла зала для проведення конференцій у більш тісному форматі або для Skype-переговорів. Тут також буде працювати презентаційний зал. Кількість місць розрахована на 72 особи.

Організатори планують, що ця локація об’єднає представників бізнесу та громадськості.  На базі коворкінгу працює також центр “Дія. Бізнес”, тут усі охочі (не обов’язково ті, хто прийшов працювати в коворкінг) можуть отримати консультацію з приводу їхнього бізнесу. На зустріч можна записатися онлайн.

У майбутньому офіс Digital Cherkasy планує впроваджувати й інші цифрові проекти. Планують працювати у сферах освіти, екології, економіки, інфраструктури, медицини (зокрема, телемедицина), туризму (створення туристичного порталу області, створення віртуальних турів для музеїв, створенні справжніх цифрових музеїв, створення зручних туристичних додатків), відкритих даних та безбар’єрності.