Впав у яму та сидів там до приїзду патрульних. У Черкасах затримали ймовірного крадія, повідомляє прес-служба патрульної поліції.

Днями патрульні поліцейські затримали чоловіка, який незаконно проник на територію приватного будинку та намагався заволодіти чужими речами.

У той час до господи навідались власники та застали ймовірного крадія на гарячому.

Він хотів втекти, але оступився і впав в погрібну яму де залишився сидіти, під наглядом господарів домоволодіння, до приїзду патрульних.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу, затриманого доставили до Черкаського відділу поліції де він надавав свої пояснення.

Впав у яму та сидів там до приїзду патрульних

Впав у яму та сидів там до приїзду патрульних. У Черкасах затримали ймовірного крадіяДнями патрульні поліцейські затримали чоловіка, який незаконно проник на територію приватного будинку та намагався заволодіти чужими речами. У той час до господи навідались власники та застали ймовірного крадія на гарячому. Він хотів втекти, але оступився і впав в погрібну яму де залишився сидіти, під наглядом господарів домоволодіння, до приїзду патрульних. На місце події викликали слідчо-оперативну групу, затриманого доставили до Черкаського відділу поліції де він надавав свої пояснення.

Posted by Патрульна поліція Черкаської області on 2018 m. balandis 28 d.