У п’ятницю, 8 червня, у Черкасах відбудеться відкриття першого “розумного” туристичного маршруту. Про це на нараді в мерії повідомила директор департаменту економіки Ірина Удод. Нині в місто вже везуть туристичні вказівники, пише “Інфоміст”.

– Сьогодні ввечері буде привезено таблички, прошу міського голову дати доручення змонтувати їх, робота досить складна, але її треба буде оперативно виконати, – сказала Джуган.

Раніше повідомлялось, що до числа міських “родзинок” увійдуть так званий Блакитний палац, чоловіча гімназія, Палац одружень, винний склад, жіноча гімназія Городецького. Загалом – 30 об’єктів.  Черкаси стануть шостим містом на мапі проекту VodafoneSmartRoutes. Подібні маршрути уже є у Полтаві, Чернівцях, Херсоні, Ужгороді, Львові.

Усі маршрути  прокладено за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички з QR-кодами на маршрутах встановлюються безпосередньо біля пам’яток, а стрілки вказують шлях до наступної локації.

Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета людина потрапляє на сторінку з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об’єкта – площі, будинку, пам’ятника. До опису пам’яток додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички.