22 травня  стартували огляди-конкурси бригад розподільних мереж та оперативно-виїзних бригад ПАТ “Черкасиобленерго”. Переможець отримає новий автомобіль.

Територіально-регіональні змагання будуть проводитись у трьох регіонах: Лівобережному, Правобережному і Уманському. Попередній відбір команд відбувся у кожному РЕМ окремо. Першим проведення оглядів-конкурсів розпочав Лівобережний регіон. Відкрив змагання голова правління ПАТ “Черкасиобленерго”.

– Бажаю всім районам електромереж показати гарні результати. Адже це – прекрасні змагання, які допомагають самовдосконалюватись, надають можливість працівникам компанії підтримувати високий рівень знань. Дані змагання – це показник нашої готовності до виконання будь-яких викликів. Для нас головне, щоб ви вертались живими та здоровими у свої родини. Пам’ятайте, що вас чекають діти, батьки, дружини. Учасникам бажаю показати якнайкращі результати. Бажаю всім успіху на змаганнях. І нехай переможе найсильніший, – наголосивОлег Самчук.

Конкурс проходив на учбовому полігоні Мошнівської дільниці Черкаського РЕМ. Змагалися бригади Черкаського, Драбівського, Золотоніського, Канівського,  Чигиринського, Чорнобаївського та Черкаського міського районів електромереж.

blank
У результаті напруженої, але чесної боротьби, перше місце здобула бригада Черкаського міського РЕМ, а друге – бригада Золотоніського РЕМ. Обидві команди будуть брати участь у підсумкових змаганнях.

blank

– Участь у подібних оглядах беру далеко не перший раз. Це дуже корисний і потрібний захід. По-перше, люди трішки відволікаються від буднів, наводять лад у своїх головах. І, окрім того, обмін досвідом – це надзвичайно важливо та корисно. Проведення кожного огляду покращує якість роботи енергетиків, – сказала провідний інженер ОВП Черкаського міського РЕМ Ірина Гончарова.

blank
Найближчим часом проведуть змагання бригад Правобережного і Уманського регіонів. У фіналі за право першості боротимуться шість команд, які здобудуть перші і другі місця під час територіально-регіональних змагань.