Цієї зими черкасці можуть не переживати через повторення минулорічної ситуації, коли місто два дні жило без водопостачання. В цьому переконують працівники ПАТ «Черкасиобленерго», які звітують про розчищення повітряних ліній електромереж на ділянках Поляна-Сокирне 1 та Поляна-Сокирне 2. Саме ці мережі живлять насосну станцію «Черкасиводоканалу».

«З початку року працівниками «Черкасиобленерго» велися беззупинні роботи  по приведенню охоронних зон повітряних ліній до технічно-справного стану. – говорить заступник директора технічного  з високовольтних мереж ПАТ “Черкасиобленерго” В’ячеслав Гайко. – До розчистки мереж залучалися робітники з районів, що працювали сім днів на тиждень включно з суботою та неділею.»

Мали енергетики і деякі проблеми під час розчистки.

blank

«Ми виявили таку ситуацію, що деякі ліси є «нічийними», тобто їх власники не встановлені. Відтак були проблеми з отриманням лісорубних квитків. Писалися десятки звернень у різні інстанції, і наразі можемо констатувати, що станом на 1 листопада роботи повністю закінчені.» – повідомив Гайко.

blank

З квітня по листопад працювали 50 чоловік, працівників «Черкасиобленерго» та високовольтного РЕМу, до розчищення ліній залучалася спеціалізована техніка. Усі роботи відбувалися за чіткими правилами та з відповідним документальним оформленням. Усього було розчищено близько 40 км ліній електропередач.

blank

«Коли минулої зими негода залишила Черкаси 18 та 19 січня без води,у «Черкасиобленерго» був створений штаб для ліквідації надзвичайної ситуації при підтримці міської ради, Черкаської ОДА і особисто Юрія Ткаченка. Були отримані всі необхідні  дозволи, отримані поруб очні білети. І наразі можу констатувати, що працівниками товариства проведена значна робота по унеможливленню минулорічної ї ситуації. Більш того, електролінії захищені від можливого падіння дерев на наступні п’ять, а то й десять років, якщо просто підтримувати дані ділянки в належному стані.» – запевнив черкасців Голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

blank

blank

blank

blank

blank

blank