Під час ревізії Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради, аудитори Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області виявили втрат на загальну суму 4,1 млн грн. Ревізія охопила період з 2014-2018 роки.

Про це повідомляють в прес-службі Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Зокрема, аудитори виявили випадки неповернення до бюджету надавачами послуг невикористаних субсидій із відшкодування витрат на оплату послуг з електропостачання для індивідуального опалення за опалювальний період 2016-2017 років, водопостачання та водовідведення, чим порушено вимоги законодавства та завдано матеріальної шкоди (збитків) державному бюджету на загальну суму понад 1,9 млн грн.

Крім того, виявлено факти надання субсидій особам, які приховали доходи та не повідомили відповідні органи про придбання нерухомого майна або транспортних засобів, чим завдано матеріальної шкоди (збитків) державному бюджету на загальну суму понад 481 тис. грн.

Також з порушенням законодавства надавалися житлові субсидії на оплату послуг з централізованого теплопостачання громадянам, які протягом опалювальних періодів не сплачували фактично спожиті ними послуги на загальну суму 1,7 млн грн.

Завдяки діям черкаських державних аудиторів забезпечено відшкодування виявлених порушень на суму понад 533,6 тис. грн.

На адресу Департаменту направлено вимоги про усунення порушень, виявлених ревізією, та застосовано захід впливу за порушення бюджетного законодавства у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що черкаські аудитори за чотири місяці 2018 року відшкодували втрат на суму 22,1 млн грн.