Інженерно-інспекторським складом Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області розпочалися протипожежні заходи у місцях збирання, переробки й зберігання зернових.

Так, 22 червня співробітники ДСНС провели роз’яснювальну роботу з керівниками та працівниками сільськогосподарського підприємства ТОВ «Агро- Старт», що у селі Леськи Черкаського району.

Під час перевірки підприємства, фахівці Служби порятунку оглянули стан утримання приміщень зберігання нового врожаю, шляхи евакуації та наявність первинних засобів пожежогасіння.

Виїхавши безпосередньо на поля, де саме працювала зернозбиральна техніка, рятувальники нагадали комбайнерами основні правила пожежної безпеки під час жнив. Спілкуючись з сіль госппрацівниками, інспектори ДСНС наголосили на необхідності оснащення комбайнів необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, а задіяні на жнивах працівники мають пройти інструктажі щодо дотримання правил безпеки у полі та на зернотоку.

По завершенню заходу співробітники міськрайонного відділу ДСНС вручили комбайнерам листівки з правилами безпеки під час жнив та розмістили їх на інформаційних дошках підприємства.