Нарада згідно розпорядження Кабінету Міністрів України з питань підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства до проходження осінньо-зимового періоду днями відбулася у ПАТ «Черкасиобленерго». Участь у заході взяли: голова Наглядової ради ПАТ «Черкасиобленерго» Василь Богатир, голова правління Олег Самчук та керівний склад Товариства, директори всіх філій та відокремлених структурних підрозділів, а також головні бухгалтери та фахівці з кадрового забезпечення. Захід провели у відокремленому структурному підрозділі “Уманські енергетичні мережі”.

Учасники наради проаналізували роботу підприємства в період воєнного стану, визначили пріоритетні завдання та покрокові плани, направлені на реалізацію усіх необхідних заходів. Серед них: проведення моніторингу та нагляду за виконанням планових ремонтних робіт електрообладнання, розроблення комплексу організаційно-технічних заходів, спрямованих на посилення протипожежного стану підвідомчих обєктів, узгодження порядку взаємодії підприємств енергетики з органами виконавчої влади та військовими адміністраціями, створення необхідного аварійного запасу обладнання, матеріалів, устаткування, паливно-мастильних матеріалів та інші важливі питання.

blankЗахід почали хвилиною мовчання, вшановуючи пам`ять Героїв, які віддали найцінніше за свободу нашої держави і всіх українців.

blank Розпочав нараду голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

blank– Перш за все, я дякую нашим Збройним Силам України та всім захисникам за те, що ми з вами маємо можливість продовжувати працювати, підводити підсумки та розробляти плани заходів на майбутнє. Приємно сьогодні перебувати тут – у колі відповідального та професійного колективу нашого Товариства. Я глибоко вдячний кожному працівникові за оперативну та злагоджену роботу. Виконання усіх поставлених завдань у воєнний час є для нас дуже серйозним випробуванням, але попри усі ризики і труднощі підприємство продовжує працювати стабільно. Енергетики забезпечують споживачам Черкащини якісний та надійний розподіл електроенергії, по усіх філіях та підрозділах триває постійна робота, виконуються основні завдання. Протягом тривалого часу серйозних збоїв у роботі та відключень зафіксовано не було. Наразі основна мета подальшої роботи – це підготовка до осінньо-зимового періоду. Маємо спрацювати на випередження та провести необхідні заходи. Усі об’єкти соціального значення мають бути забезпечені надійним розподілом електричної енергії,- зазначив Олег Самчук. – Незважаючи на обставини Товариство увесь час працювало у штатному режимі. Крім того, сервісні центри ПАТ “Черкасиобленерго” надавали консультації споживачам цілодобово. Також важливо відмітити, що ми зберегли колектив, виконуємо всі зобов’язання перед працівниками та умови Колективного договору. Товариство надає всю можливу допомогу нашим захисникам та додатково підтримує мобілізованих працівників підприємства.

blank

Учасники наради прозвітували про роботу відокремлених структурних підрозділів, також тих, які були реорганізовані минулого року. Зокрема до відокремленого структурного підрозділу «Уманські енергетичні мережі» увійшли: Жашківська, Маньківська, Монастирищенська, Христинівська філії ПАТ «Черкасиобленерго».

blankОкрім загальної наради також були проведені профільні зустрічі із бухгалтерами та працівниками кадрових служб відокремлених структурних підрозділів.

blank– Ведення бухгалтерського обліку в період воєнного стану та реорганізація структурних підрозділів Товариства є основними темами нашої профільної наради. Є зміни і нюанси, до яких має бути приділена максимальна увага, тому що в бухгалтерській справі не може бути неточностей, має бути баланс і повна відповідність всім нормам, кодексам і законам, інакше ніяк. Ми активно пропрацювали всі поточні питання та спланували роботу бухгалтерів, враховуючи реалії, в яких сьогодні перебуває наша країна,- прокоментувала головний бухгалтер ПАТ «Черкасиобленерго» Світлана Кульбашна.

blankПитання трудових відносин і ведення військового обліку, мобілізації та бронювання працівників в період воєнного стану, а також реорганізації структурних підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго» детально обговорила з працівниками кадрових служб Товариства директор з управління персоналом Надія Братаніч.

blank– Кадрова служба на сьогодні являється однією із ключових, оскільки її робота пов’язана із бронюванням та мобілізацією працівників, із увільненням. Ми розглянули особливості трудових відносин під час воєнного стану, законодавство, яке регламентує дії під час війни. Бронювання працівників є важливою складовою, тому що наше підприємство є об’єктом критичної інфраструктури і необхідно виділити тих людей, від яких залежить цілодобове безаварійне електропостачання. Хочеться відмітити, що наше підприємство збереглося практично у повному складі. Якщо плинність за попередній період у нас складала 6%, то нині вона становить 5,6%. Ті люди, які в нас виїхали закордон, повернулися практично всі. Тож кожен працівник на своєму місці працює заради спільної перемоги,- прокоментувала директор з управління персоналом ПАТ «Черкасиобленерго» Надія Братаніч.

blank

Особливу увагу підприємство приділило тим працівникам, які сьогодні захищають країну.

Так, за словами голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука нині у лавах Збройних Сил України несуть службу 154 працівника Товариства. На жаль, наша енергетична родина також зазнала втрат – 9 квітня 2022 року внаслідок ворожого обстрілу захищаючи державу загинув Григорій Засунько, контролер Катеринопільської філії відокремленого структурного підрозділу «Звенигородські енергетичні мережі».

blank – Кожен мобілізований працівник щомісячно отримує середню заробітну плату Товариства та додатково десять тисяч гривень матеріальної допомоги. Загалом за 5 місяців 2022 року працівникам Товариства було виплачено матеріальної допомоги на суму близько мільйона гривень,- зауважив Олег Самчук.

Злагоджену роботу Товариства відзначив голова Наглядової ради ПАТ «Черкасиобленерго» Василь Богатир.

blank – Хочу подякувати працівникам та голові правління Товариства за ефективне та якісне виконання своєї роботи. Наглядова рада налаштована на те, щоб працювати спільно з вами, задля поліпшення роботи та досягнення ще кращих показників. Щиро бажаю, щоб ви були достойним прикладом для енергетиків країни. А моє завдання на сьогодні – проаналізувати роботу енергетиків та допомогти,- розповів Василь Богатир.

blankЗадля підвищення якості обслуговування споживачів та створення комфортних умов праці колективу підрозділу ВСП «Уманські енергетичні мережі» був проведений капітальний ремонт будівель, стан яких визначався як аварійний, ремонт не проводився більше 30 років. Його здійснили у два етапи. Перший етап розпочався в травні 2020 року та тривав до 20 грудня 2020 року. Другий етап довелось призупинити 24 лютого 2022 року, завершували ремонт, по можливості, вже в травні-червні, своїми силами працівники «Уманських енергетичних мереж».

blank– Під час першого етапу ремонту було виконано реконструкцію будівлі та створено новий сучасний сервісний центр ВСП «Уманські енергетичні мережі». У сервісному центрі розташований консультаційний центр, кабінети працівників з обслуговування приладів обліку, групи технічного аудиту, бухгалтерії, комерційної служби. Також в цій будівлі створені кімнати для прийому їжі, відпочинку для працівників у відрядженні, побутові кімнати для сушіння спецодягу та душова. Зроблено реконструкцію прохідної та високовольтної лабораторії. У всіх приміщеннях встановлено нові меблі та оргтехніку. Крім того, проведено роботи з благоустрою території підрозділу, поруч з сервісним центром встановлено нову зупинку для громадського транспорту та створено паркувальну зону для приватних авто,- зазначив Сергій Ченчик. – Другий етап оновлення тривав з 20 квітня 2021 року по 12 липня 2022 року. Попередньо закінчення робіт планувалося на 24 квітня 2022 року, але через повномасштабне вторгнення росії в Україну роботи довелося призупинити. Важливою частиною другого етапу стало оновлення центральної диспетчерської служби підрозділу. Завершували роботи, здебільшого, силами працівників Товариства. І для мене і для нашого колективу завершення ремонту – це теж маленька перемога. Дякую колективу, що не залишалися осторонь, а докладали спільних зусиль, щоб якнайшвидше завершити ремонт.

blankТож сьогодні усім гостям представили оновлене адміністративне приміщення ВСП «Уманські енергетичні мережі». А це капітально відремонтована чотирьохповерхова будівля, де замінені системи водопостачання, опалення та встановлено сучасну централізовану вентиляційну систему. Кабінети облаштовані новими меблями, оргтехнікою та всім необхідним для роботи. Відтепер чотирьохповерхова будівля «Уманських енергетичних мереж» відремонтована у кожному куточку.

blankВажливо зауважити, що ремонт був проведений вперше за понад 30 років. За це дуже вдячні працівники ВСП «Уманські енергетичні мережі».

blank– Ми вдячні нашому керівництву за те, що воно турбується про комфортні умови нашої праці, забезпечує матеріально-технічними засобами для того, щоб ми якісно виконували свої повноваження згідно посадових інструкцій,- прокоментував електромонтер служби засобів диспетчерського та технологічного управління ПАТ «Черкасиобленерго» Юрій Посний.

blankДиспетчер оперативно-диспетчерської групи Уманських високовольтних мереж Назарій Походун відзначив, що відтепер умови праці стали набагато кращі ніж були раніше.

blank– Приємніше приходити на роботу і працювати на новому обладнанні. У ВСП «Уманські енергетичні мережі» я працюю з 2006 року, то такі ремонти раніше не проводилися. На посаді диспетчера я працюю четвертий рік, переконаний, що тепер кожен працівник докладатиме ще більше зусиль, щоб якісно виконувати свою роботу,- зауважив Назарій Походун.

blankМенеджер з персоналу ВСП «Уманські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Галина Кобко відзначила, що віднині їхній колектив отримав велику можливість успішно працювати на нових сучасних робочих місцях.

blank– Ми отримали нові меблі, оргтехніку. Із задоволенням обслуговуємо наших працівників і приймаємо клієнтів. Дуже вдячні за підтримку та допомогу. Дуже важливо, що ми у цей складний час змогли завершити ремонт і будемо продовжувати працювати на благо перемоги,- підкреслила Галина Кобко.

blank По завершенню наради кожен працівник отримав перелік завдань та планів, які спільно з колективом виконуватимуть протягом наступного часу.

blank– Я впевнений, що наш колектив достойно та злагоджено пройде усі випробування, оскільки нас об’єднують не лише професійні обов’язки, а й почуття відповідальності та згуртованості. Ми націлені на результат і надалі виконуватимемо своє головне завдання – надійний розподіл електроенергії споживачам Черкаської області. Ми глибоко вдячні нашим Збройним Силам України за їх мужність і витривалість, професіоналізм та патріотизм. Далі працюватимемо спільно заради однієї великої мети – Перемоги,- підсумував голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.