Нині у Черкасах від жителів багатоповерхівок надходять чимало скарг, що у квартирах не відрегульована температура, холодно. За словами керівника КП “Черкаситеплокомуненерго”, такі проблеми виникають тому, що керівники ОСББ, ЖБК, старші по будинкам самовільно налаштовують внутрішньобудинкові системи. Підприємство може обслуговувати такі будинки лише після укладання договору та відповідної оплати за послуги.

Про це під час вранішньої оперативної наради оголосив директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась, повідомляє Zmi.ck.ua.

 “Хочу звернути увагу керівників ОСББ, старших по будинкам, що всі параметри, які надає КП “Черкаситеплокомуненерго” не відповідають нормативам. Всі проблеми – з внутрішньо будинковими мережами. Коли надходять скарги, що низька температура опалення, будь ласка, налагоджуйте внутрішньобудинкову мережу”,- звернувся Павло Карась.

Він зазначає, що обслуговувати внутрішньобудинкові системи підприємство може, але споживач має укласти договір з підприємством на обслуговування внутрішньобудинкових систем і в такому разі КП “Черкаситеплокомуненерго” буде відповідати за подачу тепла до батареї в квартирі.

“Ми виїжджаємо на такі об’єкти, али ми за це виставляємо плату. Виїзд аварійної бригади коштує 460 грн. Наприклад, налагодження елеваторного вузла коштує 2112 грн, запуск системи коштує в районі 3000 гривень, якщо у когось є проблеми із запуском опалення, ми вам допоможемо, але це коштує грошей. Або ж керівництво ОСББ чи ЖБК сплачує ці рахунки, якщо немає якогось іншого виконавця цих робіт”,- наголосив комунальник.