На час проведення заходів у Долині троянд КП “Дирекція парків” підписуватиме з організаторами договір про надання послуг. Він передбачає відповідальність за стан системи поливу.

Про це повідомляє видання  “Інфоміст”.

Минулого тижня в парку запрацювала нова автоматизована система і встановили  52 форсунки з радіусом дії від 7 до 14 метрів. Це дозволяє покривати 97% площі насаджень.

“Щоб убезпечити підприємство від збитків, ми ухвалили  рішення підписувати з організаторами таких дійств договір про надання послуг. Він передбачає  відповідальність за цілісність та справність системи поливу. Адже саме проведення масових заходів на території парку несе найбільше ризиків “, – говорить очільник КП “Дирекція парків” Володимир Стойко. – Тимчасові конструкції, які фіксуються завдяки металевим чи дерев’яним кріпленням, можуть пошкодити труби та форсунки.

У разі, якщо після заходу виявлять такі несправності, КП висуватиме претензію до організаторів з вимогою відшкодувати завдані збитки.

“Буквально вчора у нас завершився етно-фестиваль “Трипільські зорі”.  Вранці ми перевірили справність системи поливу та й стан парку вцілому. На щастя, усе добре “, – коментує Володимир Стойко.