У “Фейсбуці” збирають гроші для АТОвців від імені мера Черкас. Про це сам Анатолій Бондаренко повідомив на своїй сторінці.

“Аферисти, під виглядом моєї начебто другої сторінки, пишуть знайомим і намагаються випросити гроші. https://www.facebook.com/profile.php?id=100036431439588. Жодної другої сторінки я не створював. Будьте пильні і не ведіться на провокації!” – попередив містян Бондаренко.

Варто зауважити, що нині ця “друга” сторінка Анатолія Бондаренка не доступна. В очевидь, після розголосу шахраї вирішили позбутись доказів.

Між тим городяни діляться скрінами переписки із фейковим мером. На думку, що за профілем стоять шахраї їх наштовхнуло пояснення, що для розрахунку з боргом Бондаренко збирається міняти долари. Мовляв, скиньте зараз гроші на картку АТОвцю, а завтра я поміняю долари і віддам.

“Мало не потрапив на вудочку аферистів, зрозумів, що аферисти, коли мер сказав, що поміняє долари. З такою зарплатнею, звідки в нього можуть буть долари?” – написав черкащанин Олександр Задніпряний.

blank blank